Prior Design: BMW X5 (G05)

Prior design představuje široký bodykit pro BMW X5

Autor: Pavel Srp - Zdroj a foto: Prior Design -  9. 3. 2023


Současná generace BMW X5 už sice byla odhalena po faceliftu, ale úpravce Prior Design představuje kit pro původní verzi. SUV rozšířil, snížil a designově přiostřil.

Prior Design představil svůj nový widebody kit pro BMW X5 čtvrté generace. Nainstaloval na něj zcela novou kapotu s poměrně velkou boulí, kterou mají modely BMW M, ale motor zůstal sériový (ten si musíte nechat upravit jinde). Přední nárazník je z M Paketu, ale dostal nové výplně a další drobné aerodynamické doplňky.

Přečtěte si také:  MANHART MHX5 700 je upravené BMW X5 M Competition se 723 koňmi a 910 Nm

To zásadní jsou ovšem nástavce blatníků, které auto rozšiřuje, a zároveň je potřeba pro to, aby se do blatníků vešla větší a širší kola.

I zadní část dostala několik vylepšení, mezi nimiž musíme zmínit zejména nový, výraznější střešní spojler, ale také nový spojler na pátých dveřích pod sklem. K tomu je tu ještě výraznější difuzor.

Přečtěte si také:  AC Schnitzer upravil BMW X5. Říká mu "The Boss"

Úpravy jsou sice docela decentní, ale auto už na první pohled mění. Vhodné jsou navíc pro všechny motorizace od základního naftového šestiválce až po osmiválec X5 M50i (s výjimkou vrcholného BMW X5 M), důležité ovšem je, aby bylo auto vybaveno M paketem. 

Prior Design tento nový bodykit ještě oficiálně neprodává, stále ještě prochází vývojem. Designově už by se ovšem nijak lišit neměl. Cenu úpravce také ještě nezveřejnil, stejně tak datum, kdy bude oficiálně dostupný.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *