Policejní honička za ukradeným Porsche Boxster GTS skončí nehodou – video

Autor: Anina Russová - 20. 11. 2015


Znáte z filmů takové ty klasické americké automobilové honičky, kdy policejní vůz zběsile prohání prchající zloděje nebo kriminálníky? Překvapivě tyhle filmové honičky nejsou zase tak daleko od reality a zajímavé jsou nejen v Americe, ale třeba také v Anglii. Po internetu zrovna teď koluje video se záběry z policejní honičky po jižním pobřeží Anglie.

Na tomto videu je zachyceno původně nenápadně projíždějící Porsche Boxster GTS, kterého by si člověk normálně asi ani nevšiml. Policisté ale rychle zjistili, že jde o kradený kousek, a jakmile zapnuli majáky, zloděj v Porsche se dal na úprk. A nejel úplně pomalu. V poměrně hustém provozu kličkoval a plyn musel mít chvílemi až na podlaze. Policistům dokonce pár kilometrů statečně ujížděl. A možná by i ujel. Jenomže to by ho nesměl přeprat obrubník. Policisté tak přijeli k hotovému, když Porsche našli u chodníku po ošklivé nehodě.

Auto je sice na odpis, ale i když se dotyčný pokusil o útěk, byl rychle dopaden a teď si odpykává šestiletý trest. Jen těžko těch 6 let nahradí majiteli totálně zničené Porsche.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru