Nové Audi A8 zažije premiéru ve filmu „Spider-Man: Homecoming“

Autor: Tisková zpráva -   15. 6. 2017


Nové Audi A8 se objeví v kinech již před svou oficiální světovou premiérou. Vlajková loď prémiové značky vystupuje ve filmovém trháku od společnosti Marvel. „Spider-Man: Homecoming“ bude uveden do kin na celém světě v červenci. Filmoví fanoušci tak budou první, kdo spatří novou luxusní limuzínu Audi při premiéře filmu, která se uskuteční 28. června v Los Angeles.

Tom Holland jezdí ve filmovém trháku společnosti Marvel jako „Peter Parker“ na zadním sedadle nového modelu Audi A8 L a jeho řidičem je bodyguard „Happy Hogan“ (Jon Favreau). Ve filmových scénách se objeví záběry na části přídě a profilu nové limuzíny. Diváci v kině budou rovněž svědky ukázek nových inovací, jako je jízda s vysokou mírou automatizace v dopravní koloně. „Happy“ totiž během řízení pustí volant, který se v dalších okamžicích jako zázrakem sám otáčí. Audi A8 zajišťuje řízení při zapnuté funkci Audi AI pro automatizovanou jízdu v dopravní koloně.

Kromě A8 vystupují v novém hraném filmu další dva modely Audi. Tony Stark sází tradičně na model Audi R8 V10 Spyder, zatímco „Peter Parker“ jezdí sám v modelu Audi TTS Roadster.

Audi oficiálně představí nový model A8 veřejnosti dne 11. července 2017 na akci Audi Summit v Barceloně. Film „Spider-Man: Homecoming“ s novým Audi A8 bude uveden do kin na celém světě v červenci, v České republice již 6. července.

https://www.youtube.com/watch?v=8m8fGCeHx7I

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *