Ačkoliv se se startem show The Grand Tour, kterou mají na svědomí Clarkson, Hammond a May, našlo několik skeptiků, kteří moderátorům pod hlavičkou amerického Amazonu nedávali příliš nadějí na dlouhé trvání, opak je pravdou. Pánové nejsou možná nejmladší, nejsou ani moc korektní, ale sovu práci dělají více než dobře.

Jistě nás o tom přesvědčí i třetí řada jejich show, jejíž natáčení právě teď probíhá. Víme, že část děje třetí řady bude probíhat ve Skotsku, kde moderátoři provětrají klasická italská auta, konkrétně Alfu Romeo GTV6, Fiat X1/9 a Lancii Gamma Coupe. Následně by se měli přesunout do Ameriky, kde by měl Clarkson potrápit nové Lamborghini Urus.

Podle přiloženého videa se ale trojlístek showmanů dostane i do Detroitu, kde vyzkouší trojici amerických muscle cars. Dle komentářů na DriveTribe by měl Clarkson sedlat Ford Mustang RTR, Hammond Dodge Challenger SRT Demon a May zase Chevrolet Camaro Exorcist. Vzhledem k tomu, že všechna tato auta mají výkonu a síly na rozdávání, pánové si jistě nenechají utéct jejich porovnání při klasických amerických sprintech na 1/4 míle.

A mimochodem, Jezza se na svém twitteru vyjádřil ve smyslu, že “ku*va” miluje Detroit. Takže to natáčení muselo být opravdu zajímavé! 🙂