Co si budeme povídat, Jezza nemá moc dobrou pověst. Říká se o něm, že je morous, nic mu není dobré, neustále remcá do všeho a do všech a jen tak zadarmo nic neudělá. Četli jsme i fámy, že se sice na kameru tváří jako velký pohodář, ale ve skutečnosti ho jeho kolegové nemůžou vystát. Samozřejmě ho neznáme a nejspíš ani nikdy nepoznáme, ale výše uvedenému se nám opravdu nechce věřit.

Záchvaty smíchu, které se svými kolegy má, prostě nemůžou být hrané. Ano, je pravda, že po mnoha letech opustil manželku a našel si mladší přítelkyni, ale kdo to dnes nedělá? O tom, že se nejspíš nemýlíme, nás navíc přesvědčilo i přiložené video, jehož hlavním hrdinou Jezza, tedy Jeremy Clarkson, právě je.

Vše se seběhlo před pár dny v Londýně, kde si tamější televizní hvězdička Binky Felstead prorazila přední pneumatiku u svého Volkswagenu Polo GTI. Jezza, když to viděl, prý neváhal ani chvilku a dotyčné s výměnou kola pomohl. Jen to prý nešlo tak úplně bez problémů.

Ostatně, Jezza všude přiznává, že je na tom s šikovností opravdu mizerně, takže mu i výměna kola zabrala dost času, a nakonec musel pomoci i fotograf. Ale zadařilo se a sličná moderátorka má teď ve své televizní show o čem vyprávět. 🙂