Tahle hra automobilky Dodge a úpravce Hennessey nás hodně baví. Dodge má totiž už brzy představit Challenger Demon, který má být mnohem ostřejší než je současný Hellcat a mělo by jít o speciál na rovné tratě s monstrózním výkonem. Na démona ale rychle zareagoval úpravce Hennessey, který představil vymítače v podobě Camaro The Exorcist.

To má svůj původ sériovém, ale už tak velmi rychlém Chevroletu Camaro ZL1. Tomu ale upravili přeplňovaný osmiválec o objemu 6,2 litru a naladili ho na rovnou tisícovku koní výkonu a na 1 310 Nm točivého momentu. Těchto hodnot v Hennessey dosáhli díky novému a hlavně většímu kompresoru, novému mezichladiči stlačeného vzduchu, upraveným hlavám, novým vačkám a také díky montáži kompletního nového výfukového systému.

Podle úpravce dokáže vymítač zrychlit z 0 na 100 km/h pod tři sekundy. Pokud navíc na zadní kola obuje speciální lepivé pneumatiky, je schopen zajet čtvrt míle pod deset sekund.

Jedinečnost tohoto auta se ale odráží i na jeho ceně. Samotné auto vyjde na v přepočtu asi 1 600 000 Kč. Následná úprava pak v přepočtu 1 375 000 Kč. K tomu si každý navíc může objednat buď speciální dragsterové pneumatiky nebo sadu kol pro silniční jízdu.