Nový trailer na Top Gear. Matt LeBlanc bude krotit pekelného démona

Autor: Anina Russová - 17. 3. 2018


25. série populárního televizního pořadu Top Gear je v plném proudu. Zatím nás asi nejvíce zaujal díl, ve kterém se naplno představila závodní Škoda Fabia R5, ale čtvrtý díl této série zjevně nebude o nic méně našlapaný akcí.

Přiznáváme, že jsme zpočátku měli o novém Top Gearu jisté pochyby, ty byly ale po pár dílech druhé série zažehnány. Nyní s velkou radostí sledujeme, jak se parta nadšenců, která se navzájem před několika měsíci ještě neznala, sehrála a předvádí skvělou show plnou akce a parádních aut.

Nejinak tomu bude ve 4. díle, který BBC odvysílá tuto neděli. Matt LeBlanc totiž bude v poušti krotit jedno z nejzajímavějších aut, která na silnici s trochou štěstí můžete potkat: Dodge Challenger SRT Demon. Rory Reid zase pořádně otestuje Hyundai i30N, které před nedávnem prošlo i naší redakční garáží a rozhodně ho nebude šetřit.

Ale protože Top Gear, ostatně stejně, jako The Grand Tour, se kterou je to teď ale trochu nahnuté, není jen o autech, ale také o zábavě, budeme se i smát. Trojice moderátorů totiž usedne do starých Citroënů, které známe pod označením Kachna, a ve vtipných převlecích nám ukáží, jak tato legendární francouzská auta fungují. Nebo možná spíš nefungují…

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru