Top Gear opět láká na 25. sérii, Chris Harris pojede pro mléko ve Škodě Fabia R5

Autor: Pavel Srp - 9. 2. 2018


Nová, již 25. série Top Gearu se na televizních obrazovkách objeví už koncem měsíce. První díl bude odvysílán v neděli 25. února. Tvůrci se nás na ni snaží navnadit dalším trailerem. A vypadá to opět na pořádnou show.

Už v předchozí upoutávce nás ukázka lákala na pořádné osmiválce. Prohlédnout a poslechnout si v nové sérii budeme moci například Chevrolet Camaro ZL1 1LE, upravený Ford Mustang GT350R od Hennessey Performance, ale také Jaguar F-Type SVR nebo McLaren 570GT. Chybět ale na druhé straně nebude třeba ani test stařičké kultovní „kachny“, tedy Citroënu 2CV.

V tomto teaseru nás Top Gear zve na epizodu s názvem ‘The Milk Run’, v níž se trojice moderátorů vydá pro mléko. Nikoliv však do obchodu, ale pěkně „postaru“. Na cestu si moderátoři vyberou tři velmi zajímavá a také velmi rozdílná auta. Zatímco Rory Reid pojede v zářivě žlutém Mercedes-Benzu G 500 4×4², Matt LeBlanc bude řídit Aston Martin Vantage a Chris Harris pojede v závoďáku Škoda Fabia R5. Když se s mlékem vrátí zpátky, zjistí, že jim došel také cukr… :D

O tom, zda v nové sérii bude a nebo nebude video se závoděním v Monaku, při němž shořel nový Alpine A110, se zatím nemluví. Jsme ale docela zvědaví na to, co se stalo.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru