O podobných expertech čas od času informujeme, nicméně většinou jsou to čerství majitelé nějakých opravdu výkonných aut. V těchto případech novopečení majitelé prostě až příliš sešlápnou plynový pedál a svou novou hračku často i úplně zničí. Stejný konec má také příběh ze Zlínského kraje, jen hlavní roli nejspíš nehrála rychlost, ale fyzikální zákony a alkohol.

K bizarní nehodě došlo v sobotu 11. září odpoledne Uherském Ostrohu na ulici Blatnická. Právě tam si jel viník pozdější nehody koupit Ford Escort. Obchod proběhl úspěšně, ale tím veškerá radost z nové ojetiny skončila. Muž s autem ujel asi 200 metrů, načež trefil stříbrné BMW E46 zaparkované u kraje, což ho převrátilo na střechu. Jeho „nový“ ford je zcela zničen a i BMW má několik výrazných šrámů.

Přečtěte si také:  Koupil nové auto a když vyjížděl z showroomu, narazil do zdi. Spletl si brzdu a plyn

Muž skončil v péči záchranářů, kteří jej s lehčími zraněními převezli do nemocnice. Jak už to tak u nehod bývá, dostal i tento smolař od policistů, kteří nehodu přijeli vyšetřit, dýchnout. Ukázalo se, že za volant sedl s 0,83 promile v dechu. Svým kaskadérským kouskem pak zvládl způsobit škodu zhruba 60 000 Kč. Vzhledem k tomu, že jel pod vlivem alkoholu, je více než pravděpodobné, že veškerou škodu bude muset uhradit ze svého. K tomu také pokutu od policie a musí počítat s tím, že si za volant chvíli nesedne.

Přidat komentář