Lamborghini_Huracan_Performante_Spyder-nehoda-west_yorkshire

Když si koupíte nové auto pro radost, asi z něj radost mít budete. Měli byste ale dát pozor na to, aby vám vydržela dlouho, a ne jako novopečenému majiteli Lamborghini Huracán Performante Spyder z Velké Británie. Ten ho totiž jako zcela nové vyzvedl od dealera a za 20 minut už bylo nabourané.

Tenhle italský supersport rozhodně umí kousnout, pokud nebudete opatrní. Vždyť o jeho pohon se stará atmosférický 5,2litrový vidlicový desetiválec s výkonem 470 kW/640 koní a s točivým momentem 600 Nm. I přestože má pohon všech kol, je potřeba plyn přidávat s rozumem.

S tím novopečený majitel Lamborghini problém neměl, ale měl podle policie problém s technickou závadu, tak byl auto bohužel nucen odstavit na dálnici. Tam ale do něj naboural řidič jiného auta. Italský sporťák dostal přímý zásah na pravou zadní část a je opravdu hodně zničený.

Přečtěte si také:  Lamborghini za pár dnů odhalí nový model. Zapomeňte na další SUV

O události informovala na svém twitteru policie z West Yorkshire. Při nehodě naštěstí nebyl nikdo vážně zraněn a šlo tak jen o škody na majetku. Ty ale budou vysoké.

Mimochodem není to první nabourané , ale jiná nehoda se stala loni na jaře. Tehdy však řidič nezvládl řízení a skončil s autem ve stromě. Článek si můžete připomenout zde.