Lamborghini Huracán Performante nehoda

Kombinace ega a výkonu vyústila ve smutný konec jednoho Lamborghini

Autor: Anina Russová - 26. 3. 2019


Není to poprvé, kdy vám říkáme o přemíře ega, která, pokud se zkombinuje s výkonným autem, nemusí končit dobře. Tentokrát to odneslo Lamborghini Huracán Performante, jehož řidič přišlápl plynový pedál o něco více než měl. A doplatil na to, ačkoliv může být rád, že se mu nic nestalo. Jeho počínání odneslo „jen“ auto.

Vše se během několika málo sekund stalo na setkání zákazníků a majitelů supersportů, které pořádal v západní části Londýna tamní dealer HR Owen. Aut na setkání přijelo celkem hodně, ale jeden z řidičů tu chvilkovou slávu a obdiv kolemjdoucích a nadšenců nezvládl. Asi jim chtěl ukázat parádní odjezd z místa akce. To nakonec i udělal, jen ten odjezd skončil dřív, než mohl pořádně začít.

Silnice, po které chtěl odjet, byla hodně úzká, a tak žádné zběsilé zrychlování opravdu nebylo dobrým nápadem. Auto navíc mělo úplně studené pneumatiky, které moc nedržely. Po pár metrech skončilo lambo zapasované částečně do stromu a částečně do nějaké popelnice. Poškození jsou bohužel celkem rozsáhlá, ale snad opravitelná. Levné to ale určitě nebude.

A přitom stačilo prostě jen sundat nohu z plynu, odjet v klidu a v pohodě. Vždyť zrovna Huracán Performante je dosti působivý i ve chvíli, kdy jede pomalu.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru