business-lease-autapooperaku

Kupovat zbrusu nový vůz se příliš nevyplatí, pokud tak nečiníte přímo z lásky k novotinám. Podstatnou část své hodnoty totiž ztrácí již ve chvíli, kdy s vozidlem poprvé vyjedete do ulic, a ještě nějakou dobu hodnota klesá velmi rychle. Mnohem výhodnější je koupit si auto ojeté. Ideálně po první majiteli, od spolehlivého prodejce a s jasnou historií.

Kde takové sehnat? Na bazaru pravděpodobně velmi těžko. Autobazar není dobrou volbou, pokud chcete vsadit na jistotu. Jistě jste slyšeli o kauzách s přetáčením tachometrů. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo vůz prodává, a jste si jistí tím, že by vám nelhal, je to dobrá volba. A jestli ne, kupte si vůz po leasingu přímo od leasingové společnosti.

Auto po prvním majiteli se zárukou najetých kilometrů

Ojeté auto po operativním leasingu pořídíte například na Autapooperaku.cz. Aktuálně tam jsou v nabídce zejména vozy staré 3-4 roky. Jejich prvním a jediným majitelem byla sama leasingová společnost a za stav, který udává, ručí. 100% záruku dává i na najeté kilometry, dokáže vám doložit historii servisu a pojistných událostí.

Do prodeje jdou jen vozy v parádním stavu

Po konci leasingové smlouvy se do Business Lease vrací spousta vozů, jen pár vybraných však jde do dalšího prodeje. Na Autapooperaku.cz najdete pouze auta ve vynikajícím stavu. Pečlivě si totiž vybírá, která budou zařazena do další nabídky.

Pomoc s financováním nebo možnost odpočtu DPH

Pro všechny, kdo nemají k dispozici dostatečnou finanční hotovost, existuje možnost sjednat si výhodné financování. Nemusíte sami obíhat banky a srovnávat, co je pro vás nejvýhodnější. Autapooperaku.cz má své smlouvy s několika finančními partnery, díky nimž si vše okolo financování vyřešíte snadno a za dobrých podmínek. K tomu navíc není problém odečíst si DPH u kteréhokoliv vozu v nabídce, pokud jste plátcem. Vše si tak vyřídíte hned na místě při prodeji a domů odjedete už v novém voze.  Ještě před tím je ale dobré, dohodnout si testovací jízdu a přijít se o všem informovat osobně. 

Business Lease – Autapooperaku.cz
Peroutkova (naproti č.35)
158 00, Praha 5
Tel.: +420 228 880 713

Více informací najdete na Autapooperaku.cz