S dnešní technikou je možné natáčet prakticky všechno. Podívat se díky kamerám můžeme třeba na to, co se při jízdě děje v pneumatice, v sání motoru a podobně. Teď se dokonce můžeme podívat na to, co se děje v pneumatice při driftu. A taky na to, jak to vypadá pohledem na zadní nápravu. Navíc to bude na upravené Toyotě Supra.

Na youtube se na kanále Warped Perception objevilo video, v němž tentokrát Matt Mikka nainstaluje své GoPro opět do pneumatiky, druhé navíc připevní na podvozek auta. Nejde ale o jen tak obyčejné auto, ale o čtvrtou generaci legendární Toyoty Supra, která navíc prošla náležitou performance úpravou. S autem se pak vydá do ulic a s kamerami chce natočit to, jak to vypadá při driftování.

Přečtěte si také:  Stará a nová Toyota Supra pospolu. Supercar Blondie je postaví i na 400metrový sprint

Když přijede na místo, musí trochu improvizovat, protože na původním místě, kde chtěl točit, stojí auta. Vyhlédl si dvojitou zatáčku ve tvaru „S“, kde se párkrát decentně sklouzne. Neudělá žádný velký drift, protože auto má prý měkké (a tedy přilnavé pneumatiky) a asfalt je až příliš hrubý. I tak se ale na několik záběrů z pneumatiky i na podvozek podívat můžeme. Po pravdě se toho tam neděje vlastně o tolik víc než při běžné jízdě…