Jak to funguje se superauty u dubajské policie? – video

Autor: Pavel Srp -   8. 10. 2014


Dubajský policejní fleet nemá obdoby, nemyslím tedy ten běžný (zásahový), ale spíše ten, který se ukazuje u obchodních center a na přehlídkách. Policisté se netají tím, že auta jsou jen na ukázku, naopak se k tomu hrdě hlásí. Auta jako Bugatti Veyron, Brabus B63S – 700, Ford Mustang, BMW M6 Gran Coupé, Mercedes-Benz SLS AMG, Chevrolet Camaro SS, raritní Aston Martin One-77 Q-series, Ferrari FF, Lamborghini Aventador, McLaren MP4-12C, ale i další, používají k tomu, aby se s lidmi zkamarádili.

Z jejich dřívějších zkušeností totiž znají to, že lidé jsou, když uvidí policistu nebo policistku, které už ve službách dubajské policie mohou být také, plni respektu a strnulí. Když však policistu uvidí v superautě, jsou přátelštější, fotí se a fotky sdílejí.

Po vzoru ‚dubajského úspěchu‘ se podobná auta dostávají do policejních flotil stále častěji, vzpomeňte si třeba na italské Lamborghini Huracán, v Polsku Porsche 911, v Austrálii Porsche 911 a Porsche Panamera, Bugatti Veyron v Nizozemí či McLaren MP4-12C Spider nebo Ariel Atom v Británii a podobně.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *