Ferrari F40, Maserati MC12, Lamborghini Aventador SVJ 63 a další sportovní auta se sešla na českém sraze

Od Pavel Srp | Foto: Pavel Srp - 17. 8. 2020 0

Pokud jste se včera odpoledne pohybovali kolem středočeské Příbrami, mohli jste si všimnout zvýšeného počtu sportovních aut. Jejich majitelé a příznivci tu totiž měli sraz. A k vidění byly opravdové lahůdky za stamiliony!

Na rozpáleném asfaltu polygonu v Dlouhé Lhotě u Příbrami včera zaplnily desítky exkluzivních aut. Nechyběly mezi nimi nejnovější modely, ale ani epické klasické sporťáky. Vedle sebe tak na jednom místě stál například Mercedes-AMG GT R Pro, Lamborghini Aventador SVJ 63, ale i Maserati MC12 nebo Ferrari F40. Opodál se ale o své slovo hrdě hlásil i osmiválec Corvette C3.

Přečtěte si také:  Test BMW 320d (2022)

Aut, ale i návštěvníků dorazila do Dlouhé Lhoty opravdu velká spousta bylo nač se dívat. To své si tu našel úplně každý, o čemž se ostatně můžete přesvědčit sami v přiložené galerii, ale i videu.

Sraz, který se jmenoval „Párky a káry“ navíc nebyl jen o výstavě. Kromě možnosti zakoupení párků a klobás, si také pořadatel pro účastníky připravil i další doprovodný program. Mohli se svým autem vyrazit na kluznou fólii zkoušet drifty anebo změřit síly s dalšími na 300metrovém sprintu. Pokud by ani to nestačilo, mohli jste se nechat svézt na terénním polygonu.