Dvojitý jackpot pro policii. Řidič ukradeného auta při honičce naboural do jiného ukradeného auta

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Newberg-Dundee Police Department 10. 7. 2020


Policejní honičky nejsou nic tak neobvyklého. Obzvlášť v Americe. Nicméně i u nás se čas od času policisté musí pustit za nějakým troubou, který si myslí, že jim ujede. A jak známo, myslet znamená nic nevědět. Že ujede, si myslel i řidič ukradené Toyoty Land Cruiser, ovšem marně. Nevědomky ale policii pomohl chytit dalšího zloděje, respektive zlodějku a navíc opilou.

Vše se odehrálo před pár dny v americkém městě Newberg-Dundee. Tamní policejní sbor dostal hlášku o tom, že bylo vyhlášeno pátrání po Toyotě Land Cruiser. Netrvalo dlouho a jedna z hlídek na ukradené auto narazila v provozu. Vydala se za ním, a jak už víte, řidič začal okamžitě ujíždět. Nicméně mu to moc nešlo, na jedné z křižovatek auto a rychlost nezvládl a naboural do Buicku Regal.

Při nehodě nedošlo k žádným zraněním a tak policisté měli dost času zatknout onoho výtečníka, který jim ujížděl a zároveň si prověřit Buick, do kterého naboural. A ukázalo se, že jde taktéž o kradené auto a jeho řidička je navíc opilá. Obě krádeže spolu nemají nic společného, celé je to jen jedna velká náhoda. 25letá žena byla zatčena a obviněna z řízení pod vlivem alkoholu a neoprávněného užívání vozidla. Jestli je i zlodějkou musí policisté teprve zjistit. 27letý muž, zloděj Land Cruiseru byl taktéž zadržen. Obviněn je z neoprávněného užívání vozidla, ujíždění policii, bezohledného řízení a napadení policistů při zatýkání.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru