Dokonalá podívaná! Lamborghini se s modely Urus vydalo na Island

Autor: Anina Russová - 2. 11. 2018


Lamborghini na své první moderní SUV hodně sází, ale také ví, že movití majitelé tohoto modelu jej moc často mimo silnice nevyužijí. Urus budeme spíše potkávat na předražených městských bulvárech a u luxusních restaurací nebo kaváren. Málokterý majitel se s ním vydá vyzkoušet, jak dobré je tohle auto v terénu.

A je to škoda, protože už od prvního představení automobilka tvrdí, že bláto a terén nejsou pro Urus vůbec žádný problém, ba právě naopak. I první reklamní videa byla v terénu. Lamborghini své zákazníky, kteří již Urus koupili, vzala mimo civilizaci. Šlo o akci s názvem Lamborghini Avventura, se kterou už mají zákazníci značky své zkušenosti. Řadu let takto Lamborghini vyváží své nejoblíbenější zákazníky za dobrodružstvím, které jen tak nezažijí.

Tentokrát volba padla na Island, kam se vydalo hned sedm těchto v terénu schopných SUV. Celkem tam se svými posádkami strávili dva týdny, přičemž všichni najeli takřka 900 kilometrů. Z celého výletu, který nevynechal slavné útesy Krýsuvíkurberg nebo černou pláž Reynisfjara, vznikly krásné fotky a ještě hezčí video. Oboje si můžete právě teď prohlédnout a u toho můžete přemýšlet nad tím, jestli se na Urus náhodou nevyplatí začít šetřit. Už jen kvůli takovým výletům… 😊

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru