Děsivá nehoda u Berouna. Řidič vjel v plné rychlosti pod kamion

Autor: Anina Russová - 11. 9. 2018


Jen těžko uvěřitelnou dopravní nehodu museli řešit hasiči, záchranáři a policisté ze Středočeského kraje, Berouna a Rudné. Už jen počet záchranných složek ukazuje, jak vážná nehoda, která se stala kolem 3. hodiny ranní, to byla.

Podle informací, které přinesl Týdeník policie, vjel řidič Audi TT z nepochopitelného důvodu v plné rychlosti zezadu pod kamion, kde zůstal zaklíněn. Stalo se tak podle všeho ve chvíli, kdy se řidič kamionu rozhodl předjíždět jiné vozidlo a zajel tak do levého pruhu. Ve stejnou chvíli ale v tom levém jel právě řidič Audi. Zatím není jasné, jestli je na vině jeho vysoká rychlost, chyba řidiče kamionu při předjíždění nebo nevěnování se řízení řidiče Audi.

Smutným faktem ale je, že právě řidič Audi nehodu bohužel nepřežil. Náraz byl tak silný, že auto prakticky sešrotoval. Vrak navíc zůstal po nehodě zaklíněn pod kamionem. Těžko vynášet soudy, ale je dost dobře možné, že řidič Audi jel rychle a řidič kamionu ho přehlédl ve zpětném zrcátku. Prostě bylo vše špatně. Policie se teď případem bude zabývat a snad objasní, jak se to stalo.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek