BMW-MFF-Karlovy_Vary-2021

Partnerství BMW a Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary je již tradičním spojením dvou silných partnerů ve svých oborech. BMW svůj titul Oficiální vůz festivalu bere velmi vážně, a tak pro zajištění dopravy hostů festivalu připravilo flotilu téměř osmdesáti vozů.

Prestižnímu charakteru festivalu odpovídá také volba vozů, v nichž hrají prim různé modely BMW řady 7 včetně plug-in hybridního BMW 745Le xDrive nebo dvanáctiválcového BMW M760Li xDrive. Nechybějí ale ani X modely, a to průřez modelů od BMW X3, přes BMW X5 až po vrcholné BMW X7. Prvotřídní komfort svým posádkám poskytnou ale také vozy BMW řady 6 Gran Turismo nebo modely Sedan a Touring BMW řady 5. K dispozici bude rovněž několik osmiválcových modelů BMW M850i xDrive.

Přečtěte si také:  Mercedes-Benz chystá další elektromobil EQT. Představí ho 10. května skateboardová legenda Tony Hawk

Tyto vozy budou zajišťovat nejen dopravu hostů mezi Prahou a Karlovými Vary, ale budou také 20. srpna od 16 hodin přivážet hvězdy filmového plátna a hosty k červenému koberci u hotelu Thermal.

BMW_iX-MFF-Karlovy_Vary-2021

BMW Lounge

Během festivalu budou mít návštěvníci možnost poznat přístup značky BMW, její strategii, ale také nejnovější modely. V České republice bude vůbec poprvé k vidění čistě elektrické BMW iX.

Přečtěte si také:  Říká se, že elektromobilita je dobrá leda do města. Elektrický Rivian R1T ukázal, že to není pravda

Stranou ale nezůstane ani pro BMW typická radost z jízdy. Připraven bude speciální SIM Race simulátor s možností kvalifikace do semifinále, které se bude konat v Salcburku. BMW Lounge umístěné v Grandhotelu Pupp bude přístupné po celou dobu konání festivalu (20.–28. srpna 2021) od 9 do 18 hodin.

Přidat komentář