Audi pomocí kbelíku s vodou ukazuje, jak moc je nová generace A8 pohodlná – video

Autor: Anina Russová - 18. 7. 2017


Na novou generaci konkurenta BMW řady 7 nebo Mercedes-Benzu třídy S, nového Audi A8 se čekalo poměrně dlouho. Oficiální odhalení již máme za sebou, ale ještě to pár měsíců potrvá než jeho kvality oceníme na vlastní kůži. Podle přiloženého videa to ale vypadá, že se máme na co těšit.

Audi podrobilo svou novou limuzínu velmi zvláštnímu, ale vypovídajícímu testu, při němž hrálo pohodlí a komfort prim. Vyzkoušel to jeden z nejpovolanějších. Jmenuje se Eddie Sinclair a vlastní společnost zabývající se luxusní přepravou VIP klientů. Eddie ví, že když už si někdo objedná na přepravu limuzínu, chce jen to nejlepší. A vypadá to, že Audi svůj podvozek vyladilo opravdu prakticky k dokonalosti, protože první zkouška pohodlí proběhla s kbelíkem plným vody na kapotě. Cíl byl jasný: nevylít ideálně ani kapku. To se skoro povedlo, tedy jen do chvíle než řidič přepnul jízdní režimy a z Comfortu se stal Sport. To pak samozřejmě kyblík i s vodou odcestoval z kapoty auta.

Druhá zkouška měla stejnou myšlenku. Jen pánové tentokrát na palubní desku položili doutník, který měl za každou cenu zůstat na svém místě. A povedlo se! Audi si tak zjevně může začít brousit zuby i na zákazníky Mercedesu, kteří jsou na extrémně pohodlně naladěné podvozky zvyklí.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru