Možná také patří mezi ty, kteří si myslí, že jakmile člověk přijde do důchodového věku, nic moc zábavného ho už nečeká. Jak vám ale ukáže video z italské Monzy, opak může být pravdou. Jen to asi bude vyžadovat více financí, než nabízí český důchodový systém.

Přečtěte si také:  78letý důchodce si koupil McLaren 720S Spider, protože proč ne?!

Video je z akce s názvem Kunoschaer Track Day, která se na okruhu v Monze odehrála 5. května letošního roku. Bohužel o dotyčné nic moc nevíme. Jediné, co se o ní dá říct, je, že je prostě fenomenální. Ačkoliv už má věk, ve kterém někteří propadají letargii a jejich jedinou náplní dne je nakrmit holuby, tahle dáma oblékla závodní kombinézu, helmu a vyrazila na okruh v zatraceně ostrém Porsche 911 GT3 RS generace 991.2.

A to rozhodně není žádné ořezávátko! Vždyť tato generace 911 GT3 RS do vínku dostala plochý šestiválec, jehož výkon je 500 koní. A to výhradně na zadních kolech. Z klidu na 100 km/h je za ani ne tři sekundy a maximální rychlost se zastaví na hodnotě 320 km/h.

Přečtěte si také:  Před 50 lety se ve Spa-Francorchamps zapsala "rudá svině" Mercedes-Benz 300 SEL 6.8 AMG do dějin

Přidejte k tomu náročnost Monzy a vyjde vám, že to chce pevné nervy, pevné ruce a hodně zkušeností. A tahle dáma to všechno zjevně má. Ve videu jsou i záběry její jízdy a v zatáčkách jede skvělou stopu, na rovinkách zase beze strachu šlape na plyn. Upřímně přiznáváme, že tak nějak bychom si asi představovali důchod. A co vy? 🙂

Přidat komentář