trabant-601-by-vilner

Známý úpravce zapracoval na Trabantu. Výsledek je parádní!

Autor: Anina Russová - 22. 4. 2019


Pamatujete si na tuningovou firmu, která před nějakou dobou věnovala Tomu Hanksovi upravený Maluch? Jde o stejnou společnost, o které už jsme vám mnohokrát s určitou formou obdivu říkali. Nikdo jiný totiž nedokáže interiéry automobilů dotáhnout k takové dokonalosti jako oni. Možná tušíte, že mluvíme o tuningový firmě Vilner, která se díky své opravdu prvotřídní práci zapsala do povědomí milovníků luxusních interiérů po celém světě.

Ovšem jeden z jejich posledních projektů zaujme spíše východní a maximálně částečně střední Evropu. Proč? Protože se podívali na zoubek Trabantu 601. Nejde o projekt vymyšlený jen tak pro trochu té reklamy, ale vše na autě bylo provedeno s přihlédnutím k přáním jeho majitele. Ten měl hned několik požadavků. Tím prvním byly LED světlomety, tím druhým design interiéru, který se promítne i do exteriéru, a také zakomponovanou číslici 21, která je jeho oblíbenou. A to všechno se povedlo. Na výbornou. 

Kolik zbylo koní po desítkách let v motoru Trabantu? Výsledek překvapil

Interiér je čalouněn kombinací látky a kůže, přičemž vzor a barva látky je vidět i na kolech nebo na střeše. Ovšem zajímavé věci se děly i v rámci pohonného ústrojí. Zapomeňte na dvoutakt! Tohle už je jedna z posledních verzí, která používala motor z první generace Volkswagenu Polo, tedy 1,1litrový čtyřválec, který spolupracuje se čtyřstupňovým manuálem.

No, uznejte sami, že tahle úprava jednoho vlastně úplně obyčejného a pro některé i zapomenutého auta, je prostě fantastická!

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru