S dětmi je to náročné. Odborníci tvrdí, že od narození do jejich 18. narozenin vyjde dítě rodiče průměrně asi na 2 miliony korun. To už je nějaká částka, co říkáte? Jeden tatínek malé a jistě roztomilé princezny z Číny bude mít tuhle částku ale o něco vyšší. Rozhodl se totiž, že svou tříletou dcerku vezme s sebou do autosalonu značky Audi, kde si chtěl vybrat nový vůz. Jenomže se do toho vybírání zabral natolik, že zapomněl své dítko hlídat.

Malá slečna se chvíli nudila, ale pak si našla zábavu dle svého gusta. Jak informoval magazín 7News, rozhodla se, že ukáže, jak krásně maluje. Jenomže místo papíru a tužky si k tomu vybrala několik vystavených, úplně nových aut. Celkem jich měla škrábanci v laku poničit deset. Jejich přesný soupis nebyl zveřejněn, víme jen, že mezi nimi nechybí modely Q3 a Q8. V tom druhém případě tedy jeden z nejdražších modelů značky.

Podle Audi nedávají extra velká kola na autech smysl. GM ale nesouhlasí

Prodejci museli být u vytržení, stejně tak chudák tatínek. Ten se pak velmi divil, když mu šéf dealerství oznámil, že díky jeho dceři jsou z nových aut prakticky ojetiny. Všechna totiž budou muset opravit, ale pak už je nebudou moci zákazníkům prodat jako úplně nová. Pokud by totiž některý přišel na to, že bylo auto opravováno, mohl by dealerství zažalovat a vysoudit spoustu peněz.

K pokrytí nákladů nakonec dealerství požadovalo 200 000 čínských juanů, tedy v přepočtu asi 653 000 Kč. S tím ale dotyčný nesouhlasil a nakonec se obě strany dohodly na částce 70 000 čínských juanů, tedy asi 230 000 Kč.