Minimální provoz a celkem přehledná silnice nejspíš vedla řidiče trojkového BMW, aby zapomněl nohu na plynu. Jeho velmi rozvášněnou jízdu ale zaznamenalo neoznačené policejní auto. To ovšem nebyl jediný problém tohoto velmi rychlého řidiče. Jen o chvíli později měl vážnou nehodu s Audi.

Vše se stalo jen před pár dny v Maďarsku. Tamní policie zveřejnila video, ve kterém je zachycena hodně rychlá jízda řidiče BMW. Ten měl tu smůlu, že předjel policejní auto v rychlosti asi 154 km/h. Pak navíc ještě přidával, radar mu naměřil až 190 km/h. Faktem sice je, že předjížděl tam, kde se to smí a navíc u toho nikoho jiného, tedy kromě sebe, výrazněji neohrozil. Jenomže jak se následně ukázalo, tu rychlost si užíval i v blízké obci. A nedopadlo to dobře.

Policisté si chtěli původně s řidičem o jeho rychlosti popovídat a tak se za ním vydali. Protože jim ale zmizel z dohledu, museli se v obci ptát tamních obyvatel, jestli náhodou rychle jedoucí auto neviděli. Po dvou kladných odpovědích a nasměrování po jeho stopě dorazili k místu nehody, přičemž jedním z aktérů byl právě řidič onoho BMW.

Řidič Dodge Challenger předjížděl na dálnici zprava. Naboural při tom dvě auta

Jak se ukázalo, na jedné z malých křižovatek se střetl s řidičem Audi A8, kterou nárazem hodně poškodil. Má zcela zničený jeden bok, výrazně poškozené oba nárazníky a vylomené zadní kolo. BMW přišlo o skoro celou přední část.

Maďarská policie k nehodě nic moc neřekla, ale dá se odtušit, že řidič BMW nedal tomu druhému přednost a navíc byl v úzké křižovatce o něco širší a nevešel se tam. Nikomu se ale prý nic vážného nestalo.