Volkswagen v Düsseldorfu představí model California „Edition“

Autor: Pavel Srp - 29. 8. 2012


Volkswagen Užitkové vozy vystavuje na letošním veletrhu Caravan Salon v Düsseldorfu (od 25. srpna do 2. září 2012) kompletní produktovou paletu kempinkových a obytných automobilů sahající od modelu Caddy Maxi Tramper přes vozy California v provedeních Beach a Comfortline až po pick-up Amarok v roli základního vozidla pro rozmanité outdoorové aktivity.

Středem pozornosti expozice značky Volkswagen Užitkové vozy je model California „Edition“, který je ihned po své výstavní premiéře k dispozici u prodejců ve variantách Beach a Comfortline.

Modely „Edition“ se odlišují matně černou střechou a 17“ koly z lehké slitiny typu „Cascavel“, dále černými klikami dveří, tmavě tónovanými krycími skly zadních světlometů, ozdobnými prvky z černé fólie na zádi a bočních prazích, matně černým lakováním spodní části předního nárazníku a tmavě tónovaným prosklením prostoru pro cestující. Modely „Edition“ se dodávají v barvách karoserie bílá Candy, červená Salsa a stříbrná Reflex.

Ve vozech California Comfortline „Edition“ má veškeré obložení pro troubu na pečení, dřez, sporák a úložné prostory elegantní bílou barvu. Pro spodní lůžko se navíc dodává speciální matrace, která zaručuje pohodlný a posilňující spánek. V modelu California Beach „Edition“ je k dispozici tepelně izolační box. Další funkční výbavou modelu Beach jsou mlhové světlomety, model Comfortline má sériově tempomat.

Rostoucí obliba modelu California se odráží v aktuálních počtech vozidel dodaných zákazníkům: Od ledna do července 2012 bylo po celém světě předáno novým majitelům 4690 vozů California Beach a California Comfortline – v meziročním srovnání to znamená zvýšení o 24 procent (leden – červenec 2011: 3780 vozů) a nový prodejní rekord pro tuto část roku. Také v Česku je tento výjimečný model oblíbený: od počátku roku se s ním vydalo na cesty již sedm zákazníků. Pět dalších pak zvolilo menší kempinkový model Caddy Tramper.

[nggallery id=1300]

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru