Jsou situace, které prostě na silnici nikdy nechcete zažít. Jednou z nich je rozhodně neovladatelný kamion, který zdemoluje vše, co stojí nebo jede v jeho blízkosti. Přesně to se před časem stalo v Americe.

Celá ta extrémně nebezpečná situace začala vlastně nevinně, když řidič auta s kamerou za předním oknem vyjede na hlavní silnici a namíří si to do odbočovacího pruhu. Proti sobě už vidí jedoucí kamion, který se ale v sekundě změní v nebezpečnou zbraň.

Řidiči toho kamionu totiž z vedlejší, prý na červenou, vjel do cesty jiný řidič v osobním autě. Došlo ke střetu, což kamion rozhodilo tak, že se návěs vydal jinou cestou než tahač. Zatímco řidič držel svou kabinu v přímém směru. návěs se přetočil a zabral celou silnici.

Řidič kamionu ignoroval dopravní značení, věřil navigaci a pobořil dva rodinné domy

Nebylo před ním úniku, což zjistil i řidič auta s kamerou. Kamion ho smetl z cesty, ale naštěstí nejel nijak rychle, takže rána, kterou dostal, nebyla nijak fatální. I tak je ale jeho auto úplně na odpis. Možná udělal chybu, když se k řítícímu se kamionu otočil bokem auta, kde nejsou žádné deformační zóny, ale ruku na srdce, kdo ví, jak bychom v tak vyhrocené situaci reagovali my. Důležité nakonec je, že při nehodě nikdo nezemřel.

Vážněji byl zraněn spolujezdec z auta, které tohle všechno způsobilo. Jeho řidič byl zraněn jen lehce, stejně, jako řidič auta s kamerou.