Z letošní Vienna autoshow jsme si ukázali už skoro vše, chybí nám jen supersporty, luxusní auta a hostesky 🙂 V této galerii se můžete těšit na ty supersporty a prohlédnout si budete moci, co na stáncích ukázaly automobilky Aston Martin, Bentley, Bugatti, Fisker, Lamborghini, McLaren, Porsche a Wiessman.

Myslím, že u této galerie jsou slova takřka zbytečná. Musím říci, že žlutý Bugatti Veyron Grand Sport byl naživo exkluzivní a nemohl jsem od něj odtrhnout oči. V tmavém stánku, který i díky tomu působil velmi luxusním dojmem, svítil na míle daleko. Doplněn byl o nejrychlejší Bentley Continental GT Speed, krotší Bentley Continental GTC V8 a dvojici Lamborghini.

Svou výstavní evropskou premiéru si na stánku Porsche odbyla nová generace Porsche Cayman. U Porsche jsme si dále mohli prohlédnout Boxster, novou 911 Carrera 4, 911 Cabrio, Panameru 4 a Porsche Cayenne Diesel s naftovým V8 o objemu 4,2 litru pod kapotou.

Ve vedlejších halách na nás čekaly takové skvosty jako Fisker Karma, dvojice McLarenů MP4-12C, Aston Martiny DB9, V12 Vantage a Vanquish, a nakonec i dvojice Wiessmanů.

-PS-