V Londýně můžete absolvovat autoškolu klidně i v Lamborghini

Autor: Anina Russová - 13. 11. 2018


Pamatujete si, když jsme vám říkali o tom, že jsou na světě autoškoly, v nichž můžete závěrečnou zkoušku skládat i ve svém vlastním autě? Tehdy si jeden žák vybral rovnou Bugatti Chirón. Tentokrát to bude o podobném autě, ale supersport je přímo jejich.

Tuhle speciální autoškolu najdete v Londýně a do jejího vozového parku patří mimo jiné také Lamborghini Aventador. Ta autoškola se jmenuje Get Licensed a mezi její klienty se často řadí děti bohatých obchodníků, kteří v Londýně žijí. Je tak logické, že se prostě jen přizpůsobili svým zákazníkům.

A nejen tím autem. Tahle autoškola si totiž za tak exkluzivní auto nechá samozřejmě řádně zaplatit. Za kurz, ve kterém zájemci o řidičák dostanou 10 jízd, si autoškola naúčtuje 20 tisíc liber, tedy v přepočtu více než půl milionu korun. Docela síla, co říkáte.

Je ale pravdou, že jen pojištění bude na takové auto v autoškole stát hotové jmění. A vůbec si nechceme představit, jak často musí majitel autoškoly řešit třeba poškrábaná kola o obrubníky nebo následky po lehkých městských nehodách. Těch je totiž v autoškolách více než dost…

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru