Jsou metropole, kde narazíte na víc luxusních aut než kde jinde. Londýn mezi taková místa rozhodně patří a obzvlášť některé městské čtvrti jsou opravdu plné luxusních aut a supersportů. Sjíždí se sem totiž velká spousta bohatých obchodníků nebo členů různých královských rodin, třeba z Arabských zemí. Kdo z vás v Londýně někdy byl, tak ví, že si stačí stoupnout k některému z hlavních bulvárů a kochat se tím, co vše kolem jezdí.

Místem s vysokou koncentrací parádních aut je také ulice Moore Street, kde najdete hodně drahých bytů. Standardně jde o naprosto klidnou a tichou ulici, což ale před pár dny velmi hlasitě narušil mladý řidič, který ztratil kontrolu nad svým Audi Q7, čemuž se není co divit, když v úzké městské uličce jel opravdu rychle.

Ale právě kvůli té rychlosti se mu podařilo sešrotovat spoustu jiných drahých aut, která stála zaparkovaná u domů. Celkový účet se nakonec vyšplhal na několik milionů liber, protože za oběť mu padlo několik Porsche, jeden McLaren, Bentley a dvě Audi. Celkem jde o auta v hodnotě od půl milionu do přibližně 1,2 milionu liber. A důvod, proč se tak rychle hnal městem?

Podle svědků první co po vystoupení z vraku jeho auta tvrdil, bylo, že jej někdo pronásledoval. Policie ale takovou možnost zcela vyloučila a to poté, co pečlivě prošla kamerové záznamy z okolních ulic. Buď si tedy dotyčný vymýšlí, anebo vlivem úrazu hlavy po nehodě má vše pomotané. Osobně se klaníme k té první verzi. Navíc je dost pravděpodobné, že byl pod vlivem alkoholu, nebo drog. To ale londýnská policie zatím oficiálně nepotvrdila.