Ujížděl policii tak zběsile, až své Maserati nezvládl a zapíchl se s ním pod most

Autor: Radim Plachý - Zdroj a foto: Policie Oakland - 19. 4. 2021


Policejní honičky za ujíždějícími řidiči jsou dle mého názoru nesmírně nebezpečné. Ne tak pro policisty, kteří jsou na ně vycvičeni či pro prchajícího, který se tak sám rozhodl, ale hlavně pro všechny kolem. Často totiž takové policejní nahánění prchajícího řidiče končí dopravní nehodou a stává se, že jsou do ní zapleteni i ti, kteří prostě jen jeli kolem. V případě nedávné policejní honičky z Kalifornie vše nakonec skončilo „jen“ nehodou prchajícího řidiče, který nezvládl své Maserati Levante a doslova se zapíchl pod jeden z tamních mostů.

O honičce a nehodě informovala přímo policie z Oaklandu, kde k ní došlo, na svém instagramovém profilu. Ostatně, bez fotky by se popisu nehody jen těžko dalo věřit. Podle policejního popisu 32letý řidič odmítl hlídce zastavit poté, co jej přistihla, jak jede rychlostí asi 160 km/h. Když se za ním policisté vydali, ještě zrychlil a snažil se zmizet z dálnice směrem k nábřeží. Ovšem právě sjezd z dálnice se mu stal osudným.

Stačilo na to jen několik set metrů, aby řidič nezvládl auto, které se vlivem vysoké rychlosti dostalo nejprve do malého smyku a následně se zapíchlo pod dálniční most. Je to skoro neuvěřitelné, vždyť ten náraz musel být nesmírně silný, ale řidič nehodu přežil. Celou dobu byl při vědomí a stěžoval si na bolesti, načež byl odvezen do nemocnice.

https://www.instagram.com/p/CNlfRGllWdk/

 

Jakmile jej dají lékaři dohromady, může se těšit na soud, protože už teď je obviněn z ujíždění policii. Záleží na tom, jakou má trestní minulost, pokud už obsáhlejší, je možné, že skončí ve vězení. A k tomu přijde o řidičák.

Štítky: , , , , , ,

1 názor na “Ujížděl policii tak zběsile, až své Maserati nezvládl a zapíchl se s ním pod most”

  1. pokud je to nigga dostane medaili za boj proti rasistickemu majiteli toho masa (BILYHO !!!) kterymu ho ukrad

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru