Takhle se má s auty jezdit! Ferrari F40 na šotolině a v prachu je skvělá podívaná

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: TheTFJJ - 1. 7. 2021


Je dlouhých pět let, kdy o sobě nějak výrazně dal vědět chlapík z YouTube kanálu TaxTheRich100. Určitě si jej pamatujete. Jde o majitele fenomenálního Ferrari F40, který se ovšem k autu chová tak nějak jinak než jiní majitelé podobných automobilových skvostů. Zatímco většina obdobných aut stojí zaparkovaná v nějaké klimatizované garáži, F40 tohoto chlapíka dostává pořádně za uši. A je to skvělá podívaná!

Majitel své auto vytáhl na malou rallye show a vůbec se toho nebál. Nezapomeňte, že se díváme na originální F40, nejde o žádnou zdařilou repliku. Přesto s ním majitel řádí na hrbolatých a zaprášených cestách jako smyslů zbavený. Občas se sklouzne, motor klidně vytočí do omezovače a následně nechá pořádně zaprskat výfuk.

Je škoda, že okruh, po kterém jezdí, je poměrně malý, takže není možné nechat auto, aby se naplno projevilo. A možná i proto vzal majitel svou italskou nádheru i na tamní louku a pořádně šlápl na plyn.

Jakkoliv víme, že si Ferrari F40 a podobná auta zaslouží jistou formu úcty a péče, tak tahle jízda je prostě dobrá. Ano, auto dostává trošku na frak, ale jak vidno, majitel o něj pečuje tak, aby toho bylo schopné. A to jistě není levná záležitost. A nezapomínejme také, že auta byla stvořena k tomu, aby jezdila. Ne k tomu, abychom je tiše obdivovali zaparkované a naleštěné v muzeích. Byť i to má své kouzlo.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru