Konečně! Už se nám stýskalo. Že vám TaxTheRich100 nic neříká? Je to uživatel youtube, který natáčí videa s těmi nej supersporty světa. Ovšem ne jen tak ledajaká videa, ale například driftoval s Rolls-Royce Wraith, po poli jezdil s Ferrari 288 GTO, užíval si jízdy také s Jaguarem XJ220 a podobně. Jeho nejnovější video si bere příklad z Kena Blocka.

V nejnovějším videu si totiž postaví trať z kuželů, kterou projíždí. Ovšem většinou “bokem” a neodpustí si u toho podobné kousky jako právě Block ve svých videích nazvaných Gymkhana. Ne náhodou se tak video jmenuje “Farmkhana”

Tenhle člověk jezdí s auty tak, jak byla stvořena. Pořádně, naplno a nešetří je. Někomu to může přijít jako svatokrádež – zejména pokud jde o klasické supersporty – jinému to ale přijde jako geniální využití jejich potenciálu.

V případě posledního videa jde opět o vysoce exkluzivní auto. Ve videu si hlavní roli zahraje modrobílé Ferrari F40 GT, což byla civilněji vypadající verze závodního F40 LM. Modelů F40 GT bylo postavenou pouhých 7 a za jejich otce se považuje společnost Michelotto. Auto mělo jezdit v národních šampionátech, oproti sériovému vozu doznalo mnoha technických změn shodných s F40 LM, ale dostalo také restriktory, které jeho výkon snížilo z původních 720 ve verzi LM na “jen” 590 koní. To vše z dvěma turbodmychadly přeplňovaného motoru, který prostřednictvím manuální převodovky poháněl zadní nápravu s diferenciálem s omezenou svorností. Podle informací, které se nám podařilo zjistit, by toto konkrétní auto mělo být šestý prototyp Ferrari F40, který byl následně přestavěn na závodní vůz. V roce 2013 měl projít renovací.