Test-2020-Suzuki-Vitara-14-BoosterJet-Hybrid- (2)

Suzuki prodlužuje záruku na 5 let a asistenční služby na 15 let. Platí to i zpětně

Autor: Josef Pelikán - Zdroj: Suzuki - Foto: Pavel Srp - 29. 11. 2022


Vysokou kvalitu a vyhlášenou spolehlivost osobních vozů Suzuki nově podtrhuje prodloužená záruka Suzuki Premium, která pokrývá záruční případy nad rámec tovární záruky až do nájezdu 150 000 km nebo 5 let stáří vozidla. Dalším bonusem pro zákazníky Suzuki je prodloužení bezplatných asistenčních služeb ze 3 na 15 let.

Smluvní prodloužená záruka je zajišťována ve spolupráci s firmou Real Garant Versicherung AG formou pojištění a je poskytována zdarma ke všem osobním vozidlům Suzuki zakoupeným prostřednictvím autorizované sítě Suzuki. Záruka Suzuki Premium se vztahuje na všechny zabudované mechanické, elektrické, elektronické a hydraulické části vozidla.

Dále Suzuki všem budoucím i stávajícím majitelům prodlužuje bezplatné asistenční služby na 15 let. Jedinou podmínkou pro bezplatné prodloužení asistence je dodržení servisního plánu i po uplynutí záruky, tedy návštěva autorizovaného servisu a provedení předepsané údržby alespoň jednou za rok. Tato novinka se vztahuje na nově pořízené i již provozované automobily značky Suzuki.

Prodloužená záruka Suzuki Premium a asistenční služby na 15 let zvyšují atraktivitu modelové řady Suzuki, kterou tvoří široká paleta cenově dostupných, přitom bezpečných a bohatě vybavených vozů s inteligentním pohonem všech kol. Suzuki, jako specialista na vozy 4×4, nabízí možnost pohonu všech kol pro všechny modely SUV i pro kompaktní hatchback Swift.

Inteligentní pohon všech kol zlepšuje bezpečnost jízdy a propůjčuje vozu lepší ovladatelnost za všech povětrnostních podmínek. Zákazníci tyto výhody oceňují, neboť systémem 4×4 je vybaveno více než 50 % vozů Suzuki prodaných na českém trhu.

Štítky: , , , , ,

2 názory na “Suzuki prodlužuje záruku na 5 let a asistenční služby na 15 let. Platí to i zpětně”

  1. Olga Boukalová

    Pětiletá záruka mi již u Vitary S uplynula, ale vítám 15 letou záruku Suzuki premium a asistenční služby. Se servisem Suzuki Emil Frey jsem velmi spokojená.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru