Už máte plné zuby koronaviru? Už vám leze na mozek karanténa? Chce to jednu velmi silnou dávku roztomilosti a štěňátek. Co vy na to? Ne, nezbláznili jsme se, jen jsme narazili na hodně povedenou reklamu Subaru, která vyměnila lidské herce za psí. Všichni ti psi ale zažívají typicky lidské, respektive řidičské situace.

Hlavními hrdiny je rodinka retrívrů, která zažívá takové ty typické situace. Návštěva restaurace se Subaru Forester, které poslíček před vrácením protáhne bahnem a terénem? Ano, i to se děje. A v případě videa je tím poslíčkem černobílý kocour. 🙂

A co třeba uspávání dětí na zadním sedadle, kdy už i vy, jako řidič a rodič melete z posledního, a ve chvíli, kdy to vypadá, že dítko spí a vy zaparkujete, se probudí? I touto situací si psí rodinka musela projít.

Nevíte, co s dětmi? Dejte jim omalovánky Subaru, Mercedes-Benz anebo Aston Martin

Těch scének je ale celá řada, jedna lepší než druhá. Kromě psích a občas i kočičích hrdinů tu ale hraje stále prim Subaru. To pomocí několika krátkých videí postupně představí své modely a ukáže, co všechno s nimi můžete zažít. Protože jde ale o starší video, jedna scénka už v dnešní době neplatí. Mladší člen psí rodiny se v ní učí parkovat, jenomže jeho, ale i rodiče trošku vyruší kachny letící kolem. Mladý psí řidič to nezvládne a zbourá sloupek. Dnes by ho ale systém EyeSight zastavil. Jeho součástí je nejnověji také automatické brzdění při couvání RAB (Reverse Automatic Braking). To umí před případnou překážkou zastavit.

Nechme tedy virus, karanténu a všechny zákazy na chvíli stranou. Psi a Subaru nám s tím pomohou.

Test mild-hybridního Subaru Forester e-Boxer (2020)