Asi se všichni shodneme na tom, že to vysedávání doma není úplně příjemné. Obzvlášť s dětmi je to náročné, protože ty není tak snadné zabavit. Naštěstí pro vás máme řešení. A je dost dobře možné, že tím řešením nezabavíte jen děti, ale nakonec i sebe. Ostatně, říká se, že omalovánky působí proti stresu. A když je na nich skvělé auto, zabaví i nás, dospělé.

První sadu skvělých omalovánek pro děti i dospělé si připravilo české zastoupení značky Subaru. Volně je ke stažení umístilo na svých facebookových stránkách, přičemž je vtipně pojmenovalo Subarovánky. Je libo si vymalovat BRZ ve smyku, nový Forester, klasickou Imprezu nebo Levorg?

To vše v souboru najdete a navíc v dobrém rozlišení. Vše stačí stáhnout, vytisknout a pak už jen povolit uzdu své fantazii. Ostatně, kdo říká, že Levorg nemůže být růžový se žlutými tečkami?

Pro všechny malé i velké Subaristy jsme připravili pár obrázků na zahnání nudy. Ukažte kreativního ducha a pochlubte se svými návrhy 😉

Zveřejnil(a) Subaru CZ dne Čtvrtek 19. března 2020

Druhou sadu omalovánek vypustilo do světa designérské studio Callum, které se podílí mimo jiné na designu vozů značky Aston Martin. Studio nabídlo ke stažení trojici obrázků laděných spíše dětem, ale kdo z vás přežije slona a roztomilou přírodu, může se také zabavit. Na všech třech skicách, které si můžete stáhnout z galerie níže, je model Vanquish, ovšem v různých situacích a na různých místech.

Neříkáme, že je to něco převratného, ale v současné situaci to může mnoha rodičům, třeba jen na pár minut, pomoci k tolik potřebnému klidu.

Aktualizováno:

Do souboru omalovánek později přibyly také obrázky automobilů Mercedes-Benz.

To all the parents out there: Running out of coloring books? Happy to help with our Mercedes-Benz coloring…

Zveřejnil(a) Mercedes-Benz dne Čtvrtek 19. března 2020