Škoda na příští rok chystá novou generaci modelu Superb. Půjde o poslední generaci se spalovacím motorem

Autor: Anina Russová - Zdroj: Škoda, Kolesa.ru - Ilustrační foto: Škoda - 27. 9. 2022


V následujících letech bude u mladoboleslavské Škody velmi rušno. Několik modelů přijde v nových generacích, další dostanou facelift a k tomu automobilka chystá i úplně nové modely, především elektrické. Novou generaci dostane během příštího roku také oblíbená Škoda Superb.

V tuto chvíli je o nové verzi modelu Superb známo jen pár faktů. Víme, že se bude po boku Volkswagenu Passat vyrábět v Bratislavě, víme, že dostane obě karosářské verze, tedy kombi i sedan a víme, že půjde o poslední generaci se spalovacím motorem. V nabídce by ale neměl chybět také plug-in hybrid. Testovací prototypy už jezdí po silnicích.

Přečtěte si také:  Škoda už pracuje na elektrické verzi modelu Octavia

O tom, jak by měla novinka vypadat toho moc známo není. Čas od času se ve světě internetu objeví pár špionážních fotek, které využil grafik, který pracuje pod jménem Kolesa.ru. Jeho návrh toho, jak by nová, už čtvrtá generace Superbu mohla vypadat, je rozhodně zajímavý.

Grafik se držel současného designového trendu automobilky, auto tak má ve výsledku poměrně designově dobře známé tvary, včetně masky nebo nárazníků. Autu nadělil celkem úzké světlomety, které jsou vzadu propojené světelnou linkou. Právě tento detail vůbec nevypadá špatně. Hodí se k němu i nápis Škoda umístěný pod onou linkou a vše působí velmi elegantně. Jestli ovšem právě takto bude nový Superb vypadat, na to si musíme ještě pár měsíců počkat.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek