Shmee150 na návštěvě u dubajského šejka a jeho super sbíky aut – video

Autor: Anina Russová - 21. 11. 2013


Víte, co je asi ta nejlepší práce na světě? Je to ta, kterou máte rádi! A asi je to i ta, kterou se živí člověk, který si říká Shmee150. Díky němu jsme se mohli podívat na to, jak probíhá závod superaut Gumball3000, i na to, jak pro nim zakročila naše dálniční police. A byl to on, kdo nám ukázal kompletní flotilu dubajské police, růžového Rolls-Royce Phantom dubajské princezny i video z natáčení slavného Top Gearu. No uznejte sami, že objíždět ty nejzajímavější kouty světa, točit a fotit všechna ta úžasná auta je prostě náplň dne přesně podle mého gusta. :)

Naposledy se tenhle člověk vydal znovu do Dubaje, kde se seznámil s majitelem té nejzajímavější sbírky aut, jakou si můžete představit. Patří jednomu z dubaských šejků, kteří moc dobře vědí, kam svoje peníze uklízet. Místo se jmenuje SBH Royal Auto Gallery a dotyčný šejk je velmi hrdý na to, že vlasní auta, která světlo světa spatřila jen v omezeném počtu. Vlastně, kdo by nebyl… :)

Ve sbírce je Porsche 911 (997) Speedster, Porsche GT2 RS, Porsche Carrera GT, Porsche 911 GT1, Jaguar XJ220, Ford GT, Bugatti Veyron Pur Sang, Bugatti Veyron Sang Noir, Bugatti Veyron Super Sport WRE, Bugatti Veyron Vitesse WRC, Bugatti Veyron 16.4, Bugatti EB110, Aston Martin DB AR1, Aston Martin One-77, Lamborghini Reventon, BMW Z8 Alpina, McLaren Mercedes-Benz SLR 722, McLaren Mercedes-Benz SLR 722S, McLaren Mercedes-Benz SLR Stirling Moss, Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series, Mercedes-Benz 300SL Gullwing, Mercedes-Benz SLS AMG GT3 x2, Mercedes-Benz CLK GTR Roadster, Maserati MC12, Ferrari Enzo, Ferrari F50, Ferrari F40, Ferrari SA Aperta, Ferrari 599XX #1 a 1947 Chevrolet Corvette Stingray.

Podívejte se na super sbírku, a na to, kam se díky kameře a nějakému tomu vlastnímu kapitálu můžete dostat. :)

-AR-

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru