tahac-prejel-ferrari-2
Foto: nemomilo přes imgur.com

Na fotkách ssi můžete prohlédnout, jak to vypadá, když náklaďák přejede Ferrari GTC4Lusso. A pohled to vážně není hezký. Tahač totiž na Ferrari najel úplně a stojí mu na přední kapotě, což vůbec není dobré. Zrovna GTC4Lusso tam totiž má motor.

Přečtěte si také:  Policisté kontrolovali řidiče nákladních automobilů z autobusu. O přestupky nebyla nouze

O tom, co přesně se stalo, se internet zatím jen dohaduje, verzí je několik a žádnou se dosud nepovedlo 100% ověřit. Jisté ale je, že zaměstnanec a řidič tahače byl na svého šéfa hodně naštvaný. Jen se to rozhodl řešit poměrně nešťastně. Alespoň podle mě. Je to zbabělé, dětinské a prostě hloupé, ať už za tím stálo cokoliv.

tahac-prejell-ferrari-1
Foto: Burbuja

A o jakých verzích se mluví? Jednou z nich je ta, že řidič tahače na Ferrari najel, protože mu majitel přepravní společnosti slíbil nový tahač. Nakonec mu ho však nekoupil, protože prý nebyl spokojen s jeho pracovním výkonem. Frustrace a možná i závist kolegům, kteří nové auto dostali, mohla způsobit tak zásadní rozčilení.

Jiná verze tvrdí, že už nešlo o zaměstnance, ale čerstvě o bývalého zaměstnance, který dostal výpověď – některé zdroje uvádějí, že po pozitivním testu na drogy – a nedokázal se s tím vypořádat.

Přečtěte si také:  Když už nemůže na lyžích, pokusil se řidič sjet černou sjezdovku na Klínovci autem. Nepovedlo se

Existuje ještě další verze, která tento příběh vysvětluje. Té nicméně věříme nejméně. Podle té prý majitel přepravní společnosti přestal řidičům vyplácet mzdu a odpovědí mu na to mělo být toto.

Aktualizováno:

Magazín Carscoops.com přišel s konečnou verzí toho, jak se to stalo. Podle té jde opravdu o to, že zaměstnanec nedostal nejnovější tahač a bral to tak, že ho zaměstnavatel podrazil. Šéfa se tedy zeptal, zda ono Ferrari parkující venku, je jeho, „že s ním také vy*ebe“.

A jak řekl, tak se také stalo. Na parkovišti sedl do tahač, přičemž se ho šéf snažil zastavit. Přivřel mu ale ruku do dveří a málem ho stáhl pod kamion. Proti Ferrari se pak několikrát rozjel. Prvních několik pokusů do něj „jen“ boural a teprve, když vyjel na jeho kapotu, nechal toho.

Truck vs Ferrari