Rychle a zběsile je mrtvé. Ať žije Hobbs & Shaw

Autor: Anina Russová - 21. 4. 2019


Poté, co tragicky zahynul jeden z hlavních hrdinů série Rychle a zběsile, Paul Walker, šlo to s natáčením trochu z kopce. Produkce to celé nakonec sice velmi hezky vyřešila, ale dojná kráva jménem Rychle a zběsile nějaké ty šrámy utrpěla. Není se tak co divit, že se filmové studio rozhodlo ji trochu oživit natočením prequelu.

Ten bude postaven na dvou velmi výrazných hvězdách – Lukeu Hobbsovi, kterého hraje nepřehlédnutelný Dwayne ‘The Rock’ Johnson, a Deckardu Shawovi, kterého hraje Jason Statham. A jakkoliv mě první trailer zrovna dvakrát nenadchl, ten druhý právě naopak. Asi na to budu chtít vyrazit do kina.

Protože za tímto filmem stojí tvůrci Rychle a zběsile, dočkáme se skvělých aut. A to jak těch sériových, v podobě parádních, většinou evropských supersportů, tak také různých přestaveb, off-roadových speciálů a nesmyslných bugin, které jako kdyby si tvůrci půjčili z Šíleného Maxe. A rozhodně ve filmu nebudou jen stojící rekvizitou. Vypadá to, že všechna ta auta projdou nějakou úpravou a účastní se parádní akční show.

Jen od toho filmu nečekejte žádnou oduševnělost. Zjistíte, že Shaw má velmi sličnou blonďatou sestru, Hobbs bude hláškovat jako o život a ukáže celou svou rodinu včetně party potetovaných bratrů. A také za jízdy shodí vojenský vrtulník ze vzduchu. Takřka holýma rukama a jen pomocí řetězu.

No, jak říkáme. Nic přehnaně chytrého to nebude, ale přehnané to rozhodně bude. Ale čas od času takové filmy parádně čistí hlavu. A i těch aut se dočkáme, takže za sebe přiznávám, že se těším! :)

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru