dwane johnson jason statham rychle a zběsile

Natáčení Rychle a zběsile 9 bylo odloženo. Víme proč

Autor: Anina Russová -   10. 10. 2017


Před několika dny začaly světem internetu kolovat zvěsti o tom, že natáčení devátého dílu filmové série Rychle a zběsile se odkládá. Nikdo ale pořádně nevěděl, co za tím stojí. Na povrch pak začaly vyplouvat informace o tom, že by se odklad měl nějak týkat Dwayna Johnsona nebo Jasona Stathama, ale nic konkrétního nikdo nesdělil.

Jasno v tom před několika hodinami udělali až zástupci studia Universal Studios, kteří mají natáčení na starosti. Ti potvrdili, že za odsunem opravdu stojí tato dvojice herců, ale nejde o žádný problém se scénářem nebo snad financemi. Naopak! Jen si scénárista, který mimochodem pracoval už na třetím dílu, nemohl prý nevšimnout té chemie jak mezi těmito herci, tak nakonec mezi jejich filmovými postavami. Rozhodl se proto, že toho využije.

Během této odstávky v natáčení Rychle a zběsile natočí krátký „spin-off snímek“, který se bude věnovat jen těmto dvěma postavám a jejich vzájemné nevraživosti a vývoji charakterů. Podle dostupných informací se na tomto snímku už pracuje a do kin by se měl dostat zhruba rok před uvedením devátého dílu Rychle a zběsile, který se v kinech očekává v roce 2019.

Štítky: , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *