Začíná to celé působit jako jedna velká fraška. Po tragické nehodě, při které před více než dvěma lety zemřeli Paul Walker a Roger Rodas, se na pozůstalé, hlavně tedy dceru Paula Walkera, slétlo hejno právníků. Ti za vidinou velkého zisku navrtali Meadow Walker, že nejlepší bude zažalovat automobilku Porsche za to, že Porsche Carrera GT, kterým oba zesnulí jeli, nebylo dost bezpečné. A ne, nejde tady o nějakých pár drobných, které by symbolicky ukázaly, že Porsche u Carrery GT opravdu něco zvrtalo. Meadow chtěla několik milionů dolarů.

Soud v tuto chvíli tuto kauzu řeší, ale jiné jednání Meadow už pár desítek milionů už přikleplo. Ten stejný právník, (Jeff Milam) totiž vymyslel, že bude prima zažalovat ještě rodinu Rogera Rodase a to proto, že ten nese na celé nehodě největší vinu. A protože v Americe je u soudu možno vyhrát vše, soudce Meadow přiklepl 10,1 milionů dolarů, tedy 239 milionů korun, které budou zaplaceny z dědictví po známém jezdci.

A teď mi řekněte, kdo vlastně vyhrál. Asi nejspíše jen ten právník, který čtvrtinu téhle částky dostane jako odměnu. Jinak je tu stále jedna smutná holka, která přišla o tátu, a rodina, která přišla o manžela a otce. Tohle je snad nejsmutnější kauza posledních let.

paul-walker-dcera-meadow-walker-zaluje-porsche