Dwayne Johnson věnoval svému dublérovi zbrusu nový pick-up Ford F-150

Autor: Anina Russová - 4. 8. 2018


Podle mého asi není herce, který by zvládl ztvárnit role těch největších drsňáků a ranařů a zároveň byl prostě jen usměvavou a přátelskou horou svalů. Jakkoliv jsou role Dwayna Johnsona, který si říká The Rock, většinou plné akce a nebezpečí, říká se o něm, že by úsměvem zvládl rozpustit i kus ledu. Těžko soudit, asi nikdy nebudu mít příležitost se s tímhle chlapíkem potkat, ale i z videí, podobných tomu, o které se s vámi chceme podělit, je patrné, že to tak asi bude.

Ačkoliv je The Rock doslova obrovský kus chlapa, pro ty nejextrémnější natáčecí scény má svého dubléra. Tím je dokonce jeho bratranec Tanoai Reed, který za Dwaynea zaskakuje už dlouhých 17 let. A jak poděkovat někomu, kdo za vás schytává ty nejtěžší rány, sem tam si odnese zlomenou kost nebo tržnou ránu, a přitom se v titulcích jen mihne a výplatní pásku má prťavou? Vzhledem k tomu, že jde o chlapa, tak asi pořádným autem.

A přesně to The Rock udělal. Bratrance si pozval na natáčení zákulisí filmu, tedy na takový obyčejný rozhovor. Během něj se ale debata dostala až k tomu, že před kamerou Johnson bratranci upřímně poděkoval a pak mu jen řekl, ať si užije svůj nový Ford F-150. Tanoai neměl o ničem potuchy, protože auto stálo za ním. Ostatně, jeho reakce to jen dokazuje.

Hezká práce! Ale varujeme, slabší povahy může tahle romantika v podání sympatické hory svalů dohnat až k slzám… :)

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek