Podle mého asi není herce, který by zvládl ztvárnit role těch největších drsňáků a ranařů a zároveň byl prostě jen usměvavou a přátelskou horou svalů. Jakkoliv jsou role Dwayna Johnsona, který si říká The Rock, většinou plné akce a nebezpečí, říká se o něm, že by úsměvem zvládl rozpustit i kus ledu. Těžko soudit, asi nikdy nebudu mít příležitost se s tímhle chlapíkem potkat, ale i z videí, podobných tomu, o které se s vámi chceme podělit, je patrné, že to tak asi bude.

Ačkoliv je The Rock doslova obrovský kus chlapa, pro ty nejextrémnější natáčecí scény má svého dubléra. Tím je dokonce jeho bratranec Tanoai Reed, který za Dwaynea zaskakuje už dlouhých 17 let. A jak poděkovat někomu, kdo za vás schytává ty nejtěžší rány, sem tam si odnese zlomenou kost nebo tržnou ránu, a přitom se v titulcích jen mihne a výplatní pásku má prťavou? Vzhledem k tomu, že jde o chlapa, tak asi pořádným autem.

A přesně to The Rock udělal. Bratrance si pozval na natáčení zákulisí filmu, tedy na takový obyčejný rozhovor. Během něj se ale debata dostala až k tomu, že před kamerou Johnson bratranci upřímně poděkoval a pak mu jen řekl, ať si užije svůj nový Ford F-150. Tanoai neměl o ničem potuchy, protože auto stálo za ním. Ostatně, jeho reakce to jen dokazuje.

Hezká práce! Ale varujeme, slabší povahy může tahle romantika v podání sympatické hory svalů dohnat až k slzám… 🙂

SURPRISE! I love handing over keys🔑🎁 I love you brother and enjoy your new truck! Over the course of my career, my stunt double (and cousin) Tanoai Reed @samoanstuntman has broken multiple bones, severed tendons, torn ligaments & just been an overall dominating bad ass achieving several “Stuntman of the Year” honors. All done with one goal in mind – deliver the best movie possible to the world. I had this custom pick up truck delivered just in time to surprise him (he’s still recovering from a stunt injury) while we give what he thought was going to be an interview about our careers together. As you’ll see the moment I put my hands on my hips, that’s the drivers cue to pull away and reveal the big surprise. Not only does Tanoai represent our family and my career with relentless commitment and passion. He also represents an entire Hollywood stunt community that is truly the backbone of our business. Love you uso and thank you for the blood, sweat, tears and years. We’re just getting started. Enjoy your new truck! #LetsRoll 🤟🏾

A post shared by therock (@therock) on