Můžete být jako kurýr. Ferrari Jasona Stathama je na prodej

Autor: Anina Russová - 15. 1. 2019


Patříte-li mezi fanoušky akčních filmů, jistě vám jméno Jason Statham není neznámé. Exceloval v mnoha filmech, ale v těch s automobilovou tématikou si jistě vybavíte Kurýra, v Postradatelné nebo Rychle a Zběsile. Ve většině filmech řídí nebo rovnou vlastní samá skvělá auta, ale věděli jste, že je tento herec fandou aut i v soukromí? Jeho garáž ukrývá velkou spoustu skvělých aut a jedno z nich, konkrétně Ferrari F12 Berlinetta, je teď na prodej.

A nutno říct, že ukazuje, že Jason má na auta vkus. Jeho Ferrari nechybí kůží potažená palubní deska, karoserie lakovaná speciální barvou Grigio Titano Metallizato, na zakázku dělaný podvozek a spoustu karbonových dílů. Podle dostupných informací ho jen příplatky vyšly na 130 000 dolarů, přičemž celková cena auta prý byla 446 000 dolarů. No, to není úplně málo, ale chápeme tu potřebu být jiný. 😊

Kromě toho všeho tato toto Ferrari nabídne motor V12 o objemu 6,3 litru, jehož výkon je 731 koní, špičkové bezpečnostní a asistenční systémy, ale třeba také automatickou dvouspojkovou převodovku. Ano, my víme, že jde o ojetinu, ale Jason je schopný k autu dodat potvrzené doklady o všech servisních úkonech, kterých ale bylo jen málo. Ostatně, herec nemá moc času na to, aby s autem dováděl někde na okruhu. V práci má takových kaskadérských kousků asi až dost. A cena?

Vlastně velmi slušná. Pokud přihlédneme k tomu, kolik auto stálo, v jakém je stavu a kdo jej stále ještě vlastní, je vlastně nízká. Jason ji stanovil na 229 990 dolarů, tedy v přepočtu asi 5 milionů Kč, což je zhruba polovina pořizovací ceny. Tak co, uděláte si takhle začátkem roku radost? Inzerát najdete zde.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru