Ruský youtuber vyzkoušel slavnou scénu z Rychle a zběsile. K pořádnému průšvihu chybělo jen málo

Autor: Anina Russová - Zdroj a foto: Evgeny Chebotarev - 9. 8. 2021


Všichni známe slavnou scénu z prvního dílu série Rychle a zběsile, kdy hlavní hrdinové v Hondě Civic podjížděli nákladní auto. Extrémně nebezpečná jízda, i pro kaskadéry ve vyztužených autech, se stala inspirací pro ruského youtubera jménem Evgeny Chebotarev, který se rozhodl, že ji zrealizuje. Ovšem typicky na ruský způsob.

Ve videu to začíná v 1:15:

Evgeny totiž dostal nápad, že bude skvělé to vyzkoušet v Mazdě MX-5 se staženou střechou. Bez helmy nebo jakýchkoliv bezpečnostních prvků. Faktem ale je, že pokud by došlo na nejhorší a kamion jej v autě přejel nebo jen odhodil stranou, helma už by mu asi moc nepomohla… Vše natáčela kamera umístěna na spodní části náklaďáku a upřímně přiznáváme, že zachytila něco, z čeho se opravdu tají dech.

Evgeny v Mazdě MX-5 chvíli jede vedle návěsu, přičemž buď sbírá odvahu, nebo čeká na ideální chvíli. Jakmile nastane, zajede pomalu pod náklaďák, kde chvíli pokračuje v jízdě. Jsme přesvědčeni, že těsně předtím než z pod auta zase vyjel, lehce si zadní částí ťukl o náklaďák. Celé to vypadá vlastně docela jednoduše, ale jde o obrovský hazard se životem.

Jenomže Evgeny podobná videa inspirovaná známými akčními filmy točí celkem často. A často se dostává do opravdu hodně nebezpečných situací, že je až s podivem, že je stále mezi námi.

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru