Při nelegálním závodu svou vinou vypadla z auta. Řidič ji málem přejel

Autor: Anina Russová - Zdroj: Instagram - Foto: Instagram - 3. 4. 2020


Víte, jak to vypadá, když lidská blbost dostane konkrétní obrysy? Přesně tak jako v přiloženém videu. Vše se seběhlo před pár dny, kdy se také video dostalo na sociální sítě, kde vyvolalo bouřlivou reakci. Podle dostupných informací se děsivě vyhlížející nehoda stala v rámci nelegálního pouličního závodu. Něco na způsob Rychle a zběsile

V rámci akce jeden z řidičů Fordu Mustang zapálil gumy a chtěl na silnici nakreslit pár donutů. Celkem neškodná zábava se mu ale zvrtla v ten moment, kdy se jeho spolujezdkyně (podle zpráv na sociálních sítích také jeho přítelkyně) rozhodla, že si sedne do otevřeného okna. No, jestli se chtěla dostat do povědomí a vypadat „drsně“, tak to první se jí povedlo na výbornou, to druhé už moc ne.

Chtěli u autorizovaného dealera prodat Ferrari. Ten jim ho naboural a zatajil to

Není překvapením, že se na okně neudržela a vypadla ven. Kromě toho, že si při pádu pořádně natloukla, dostala ještě jednu „výchovnou“ zadním nárazníkem auta. Ale nic velkého to naštěstí nebylo. Video končí ve chvíli, kdy řidič zastavuje a začíná zjišťovat, co se stalo.

Podle všeho se ženě nic vážného nestalo. Snad se jí po té ráně alespoň rozsvítilo v hlavě, protože tohle prostě od začátku nebyl dobrý nápad. Bývalo stačilo málo a celá tahle show mohla mít hodně špatné, možná dokonce tragické, následky.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek