Víte, jak to vypadá, když lidská blbost dostane konkrétní obrysy? Přesně tak jako v přiloženém videu. Vše se seběhlo před pár dny, kdy se také video dostalo na sociální sítě, kde vyvolalo bouřlivou reakci. Podle dostupných informací se děsivě vyhlížející nehoda stala v rámci nelegálního pouličního závodu. Něco na způsob Rychle a zběsile

V rámci akce jeden z řidičů Fordu Mustang zapálil gumy a chtěl na silnici nakreslit pár donutů. Celkem neškodná zábava se mu ale zvrtla v ten moment, kdy se jeho spolujezdkyně (podle zpráv na sociálních sítích také jeho přítelkyně) rozhodla, že si sedne do otevřeného okna. No, jestli se chtěla dostat do povědomí a vypadat „drsně“, tak to první se jí povedlo na výbornou, to druhé už moc ne.

Nechal si do svého nového Fordu Mustang nainstalovat kompresor. Mechanik mu ho naboural

Není překvapením, že se na okně neudržela a vypadla ven. Kromě toho, že si při pádu pořádně natloukla, dostala ještě jednu „výchovnou“ zadním nárazníkem auta. Ale nic velkého to naštěstí nebylo. Video končí ve chvíli, kdy řidič zastavuje a začíná zjišťovat, co se stalo.

Podle všeho se ženě nic vážného nestalo. Snad se jí po té ráně alespoň rozsvítilo v hlavě, protože tohle prostě od začátku nebyl dobrý nápad. Bývalo stačilo málo a celá tahle show mohla mít hodně špatné, možná dokonce tragické, následky.

View this post on Instagram

She wasn’t ready 😐

A post shared by 310StreetMedia (@310_1320) on