prvni-jizda-scania-xt- (2)

Potřebujete náklaďák? Ojetý je skvělé řešení, když víte, kde koupit kvalitní

Autor: Komerční sdělení - 19. 12. 2018


V autobazarech se nekupují jenom osobní auta, případně dodávky. Koupě ojetého nákladního automobilu je vhodným řešením zejména pro podnikatele a menší firmy, které si nemohou dovolit, nebo nechtějí investovat tak vysoký finanční obnos do dražšího nového auta.

S nákladními auty je to podobné jako s těmi osobními. I u nich jejich hodnota nejvíce klesá ihned po jejich zakoupení, ale i v prvních letech užívání. Koupě kvalitního ojetého nákladního auta je tedy ekonomickým řešením, které se vyplatí. Pro mnoho lidí to může znamenat možnost odstartovat nový typ podnikání. Pro firmy je to naopak třeba způsob, jak své podnikání rozšířit, či na něm ušetřit. Kde však ojeté nákladní vozy kupovat?

Ojeté nákladní auto musí být z dobrého zdroje

Důležitým předpokladem proto, abychom na koupi ojetého nákladního vozu nakonec neprodělali, je výběr vhodného prodejce ojetin nebo přímo autobazaru. Určitě se nevyplatí kupovat nákladní auto, které se omylem objeví v autobazaru s osobními vozy. Obrátit se je třeba na specializované prodejce. Prodej nákladních aut má totiž řadu specifik a prodejce jim musí rozumět. Rovněž je důležité, abyste měli možnost výběru a nekupovali „kompromis“, ale vůz, který stoprocentně splní vaše očekávání a potřeby.

Největším prodejcem nákladních vozidel v České republice je TIR centrum. Sortiment ojeté nákladní techniky zahrnuje nákladní vozy do 7,5 tuny, nad 7,5 tuny, sklápěče, tahače návěsů, přívěsy, návěsy, dodávky i speciální vozy (což jsou například různé stavební stroje).

TIR centrum prodává plně funkční nákladní vozy různého stáří, ale i ceny. Nákladní automobily všech značek rovněž vykupuje. Firma nabízí i různé možnosti financování nákupu vozidel, a to nejen pro české, ale i zahraniční zájemce.

TIR centrum je skvělým partnerem i jako půjčovna nákladních automobilů

Nechcete anebo nepotřebujete si nákladní auto kupovat? Půjčte si ho! Společnost kromě možnosti zakoupení nákladních vozidel nabízí i možnosti dlouhodobého pronájmu. Pro tento účel nabízí nové vozy, které jsou přesně ušité na míru každého klienta. Firma se o takto pronajatý vůz nebo celý vozový park během pronájmů kompletně stará.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru