Porsche vybralo 5 svých modelů s tím nejlepším zvukem – video

Autor: Anina Russová - 17. 2. 2017


Jen před pár dny Porsche ukázalo video, ve kterém představilo pětici podle nich nejzajímavějších modelů své historie. Vypadá to, že automobilka nás bude zásobovat podobnými videi častěji, protože teď představila další video, tentokrát vybrala pro změnu pětici modelů, které mají ten nejlepší zvuk.

Upřímně ale přiznáváme, že zástupcům automobilky tohle vybírání TOP 5 vůbec nezávidíme. Vždyť všechna ta báječná auta znějí jako ten nejpovedenější koncert! Jak je možné vybrat jen těch 5 nejlepších?

Jde to a na páté místo automobilka umístila model 911 Carrera RS 2.7 o výkonu 210 koní. Čtvrté místo obsadilo ikonické Porsche 550 Spyder, které pohání čtyřválcový 110koňový motor. Třetí příčka patří 911 GT3 RS se čtyřlitrovým šestiválcem, který disponuje výkonem 500 koní. Stříbrné je hybridní 918 Spyder se závodním motorem V8 o objemu 4,6 litru. A který model že vyhrál cenu za nejfantastičtější zvuk? Nebudeme vás napínat. Je to Porsche Carrera GT s atmosférickým desetiválcem, který automobilka původně vyvíjela pro závodní speciál LeMans.

Štítky: , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru