Nedělní ráno bylo pro policisty z Prahy 4 ve znamení vyšetřování dopravní nehody „BabyLamba“. Policisté nehodu zatím vyšetřují, a proto prosí svědky o pomoc. K nabouranému autu hlídka přijela už ve chvíli, kdy stálo notně poškozené v ulici Na Strži, přičemž řidič nebyl nikde v dohledu. Stačilo ale pár minut a policisté si všimli utíkajícího muže, který popisem odpovídal řidiči auta.

Tomu se ale přítomnost policistů dvakrát nezamlouvala a tak na něj muselo být použito donucovacích prostředků. Nakonec skončil s pouty v zadržovací cele, ale ještě před převozem na toto jistě ne moc příjemné místo mu policisté dali dýchnout.

Naměřeny mu byly bezmála dvě promile alkoholu v dechu. To by ostatně vysvětlovalo jeho chování za volantem. Ono zvládnout ostrý italský desetiválec není snadné ani za střízliva.

Lamborghini se daří! Huracán se prodává 2x více než Gallardo

Policisté prosí o pomoc všechny, kteří tuto nehodu viděli. Zároveň si ale myslí, že opilec v Lamborghini Gallardo způsobil i jiné nehody a i v tomto případě prosí všechny, kteří by o něčem takovém věděli, aby se ozvali na linku 158. Řidič bude ve vazbě čekat na soud a v případě odsouzení mu hrozí vězení až na 3 roky.