Pokerový hráč miluje drahá a skvělá auta

Autor: Anina Russová -   27. 2. 2014


Jak to tak vypadá, k bohatsví nemusíte přijít jen tvrdou prací. Poslední dobou se zvyšuje počet těch, kteří vydělají jmění tím, že hrají poker. Sice to vypadá jako velice jednoduchá záležitost, ale náš nejlepší pokerový hráč Martin Staszko by vám potvrdil, že to taková legrace není. Jenže když už se zadaří, můžete si začít plnit sny, třeba stejně jako Dan Bilzerian, který si svou hrou vydělal na hodně zajímavý vozový park.

Tenhle hazardní hráč se navíc svými vozy rád chlubí na svém účtu na Instagramu. A má úspěch! Není se čemu divit, když do jeho sbírky patří krásky jako Range Rover, Corvette ZR1, Lamborghini Aventador Roadster, Mercedes-Benz G63 AMG 6×6,  Ferrari F430 Spyder nebo Porsche Carrera GT. Přijde vám to už tak dost? Tak budeme ještě pokračovat. :) Může se pochlubit také třeba vozem AC Cobra, slavnou „Eleanor“ z filmu „60 sekund“ (Gone in 60 seconds), Ferrari California nebo Mercedesem-Benz třídy G upraveným od Brabusu. Teď už je to vážně všechno!

Je super vidět, když si někdo své, ať už jakkoliv vydělané peníze, umí užít. No, a já si jdu zjistit přesný princip a pravidla pokeru… To by bylo, aby to neklaplo. :)

-AR-

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *