Obrazem: Výstava „V zajetí Porsche“ v OC Arkády Pankrác, Praha 4

Autor: Pavel Srp - 11. 4. 2015


Pražské obchodní centrum Arkády Pankrác je od čtvrtka a bude až téměř do konce dubna plné fanoušků Porsche. Od 9.dubna do 29.dubna se zde totiž koná výstava „V zajetí Porsche“, která prezentuje minulost, ale i současnost vozů této značky.

Návštěvníci si mohou prohlížet nejen vlastně úplně první model automobilky, 356 ve verzi Speedster, ale i všechny generace kultovní 911. Za zmínku určitě stojí zejména exkluzivní verze 911 Carrera RS 2.7 s křídlem ve tvaru kachního ocasu, následují novější generace 911 3.2 G Model, 964 Carrera2 Coupé, 993 Carrera 4S Coupé, 997 Carrera S Coupé (US verze) a také nejnovější model 991 Carrera S Coupé. Chybět nemohou ani legendární verze 911 Targa ve své první generaci ze 70. let minulého století a v poslední generaci, která se opět vrací ke klasické koncepci „odnímatelného“ panelu střechy.

V prostorách obchodního centra si můžete prohlížet ale i Porsche moderní jako Boxster GTS, Cayman GTS, Macan S Diesel, Cayenne GTS či Panamera Turbo. Příjemným překvapením je také dvojice supersportovních modelů Carrera GT z limitované edice 1 278 vyrobených kusů či závoďák 911 GT3 Cup.

Po celou dobu výstavy bude pro zájemce otevřen obchod s oblečením a motoristickými doplňky z nejnovější kolekce Porsche Driver´s Selection a další doprovodný program.

  • 10.–12. duben, areál před OC Arkády Pankrác Praha
    Porsche Driver´s Selection Truck se exkluzivně představí poprvé v ČR a návštěvníci výstavy budou mít jedinečnou možnost jej osobně navštívit. Luxusní mobilní showroom bývá součástí výjimečných závodů po celém světě (24 hodin Le Mans, Oldtimer Race Nürburgring, závod F1 na Hockenheimringu). Porsche Driver´s Selection Truck Shop představí to nejnovější z kolekce pro motoristy a příznivce značky Porsche.
  • 18. duben, areál před OC Arkády Pankrác Praha
    Spanilá jízda majitelů vozů Porsche 911 bude zahájena setkáním ve venkovních prostorách Arkády Pankrác Praha ve 12.00 hodin. Start spanilé jízdy Prahou je naplánován na 15.00 hodin.
  • 25.–26. duben, areál před OC Arkády Pankrác Praha
    Testovací jízdy ve vybraných automobilech Porsche za doprovodu proškoleného personálu, a to po oba dva dny vždy pouze od 14.00 do 17.00 hodin.
Přečtěte si také:  Buggyra nasadí v Rallye Dakar 2023 do kategorie T3 čtyřkolku se sestrami Kolocovými. Macháček jim bude dělat mentora

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek